Wyprodukowana przez amerykańską firmę Leapers muszka UTG Accu-Sync Spring, oznaczona kodem producenta MNT-757.
Dedykowana do współpracy z
przeziernikiem muszka do karabinków platformy AR15. W pełni funkcjonalna także w przypadku korzystania ze standardowych przyrządów celowniczych czy kolimatora. Produkowana bardzo precyzyjną metodą wycinania CNC, z lekkiego i wytrzymałego aluminium lotniczego. Muszka jest składana, dlatego może być używana jako awaryjne rozwiązanie w przypadku np. awarii kolimatora. Mechanizm rozkładający / składający opiera się na sprężynujacym przycisku, który bardzo szybko sprawia, że przyrząd jest gotowy do pracy.
Podobnie jak klasyczna muszka A2, prezentowany model ma słupek, którego wysokość możemy ustawić przy pomocy klucza. Muszka jest niskoprofilowa, po złożeniu jej wysokość wynosi jedynie 11 mm. Nie przeszkadza to korzystać na co dzień z kolimatora czy celownika holograficznego. MNT-757 nie zakrywa całej szyny Picatinny, dzięki czemu możemy na niej zamontować lunetę czy kolimator.
Ten przyrząd montujemy na szynie przy pomocy stalowej śruby Torx. Przeziernik posiada dwa prostokątne rygle, które są kompatybilne z szyną Picatinny. Odpowiadają one za stabilne osadzenie urządzenia na szynie.