Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Dostawa broni i amunicji
 • comfino
Kontakt
 • E-mail:sklep@gunszop.pl
 • Telefon+48 572 696 342
 • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku: 10.00 - 18.00 W soboty: 10.00 - 13.00 W niedziele: NIECZYNNE
  Istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach po odbiór towaru.

Dostawa broni i amunicji

szoping w trasie
Szoping w Twoim mieście !


Idąc z duchem czasu i chcąc sprostać waszym wymaganiom, otwieramy sekcje „dowóz broni i amunicji” Nasza wykwalifikowana kadra kierowców wyruszy w Polskę, by dowieźć broń w jednym kawałku (a jeśli jest życzenie to w częściach :D). Przed dokonaniem zakupu musisz jednak zapoznać się z poniższym regulaminem.

Regularnie (najrzadziej raz na 2 tyg) jeździmy do Warszawy, więc jeśli jesteś ze stolicy, posiadasz odpowiednie uprawnienia i chcesz zamówić broń lub amunicję ze sklepu GunSzop to śmiało pisz lub dzwoń do nas, pojawimy się u Ciebie szybciej niż myślisz.


Gdzie jeździmy?


Na to pytanie jest tylko jedna, dobra odpowiedź ► po całej Polsce, jeśli chcesz być na bieżąco i niczego nie przegapić zapraszamy tutaj.
Dowiesz się wszystkiego o aktualnych trasach. 

Zapraszamy!Regulamin dowozu broni i amunicji:

 1. Dowozimy broń tylko po wcześniejszym zaakceptowaniu niniejszego regulaminu oraz opłaceniu całej kwoty za broń i/lub amunicje na nasze konto bankowe.
 2. Minimalna wartość zamówienia na amunicję wynosi 500 zł
 3. Płatność należy dokonać na konto bankowe mBank  40 1140 2004 0000 3902 7737 2157,  podając w tytule nazwisko i nr zamówienia.
 4. Po złożeniu zamówienia nie później niż 1 dzień przed planowanym wyjazdem należy przesłać na naszą skrzynkę mailową sklep@gunszop.pl zdjęcie/skan zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni palnej (Promesa) oraz podać nr telefonu. W tytule wiadomości należy wpisać nr zamówienia.
 5. Przy zakupie amunicji należy przesłać na naszą skrzynkę mailową sklep@gunszop.pl zdjęcie/skan legitymacji posiadacza broni palnej, ważne, by zdjęcie pokazywało nr legitymacji, PESEL oraz wpisaną broń w zamawianym kalibrze.
 6. Po otrzymaniu zdjęcia/skanu promesy i dostarczeniu nam wszystkich niezbędnych danych wyślemy kupującemu potwierdzenie w postaci faktury Pro-forma za pośrednictwem skrzynki mailowej, w celu potwierdzenia zawartych tam danych.
 7. Odbiór broni i amunicji następuje we wcześniej ustalonych miejscach niedaleko głównej trasy na placu posiadającym większy parking, lub w miejscu gwarantującym bezpieczny odbiór broni.
 8. 1-2 dni przed terminem dostawy skontaktujemy się z Wami w celu uzgodnienia szczegółów.
 9. Przy odbiorze klient jest zobowiązany do sprawdzenia numerów broni i stanu faktycznego. Musi posiadać ważną promesę lub/i legitymację posiadacza broni palnej (w przypadku zakupu amunicji) oraz ważny dowód osobisty, zgodny z danymi widniejącymi na promesie.
 10. Nie wystawiamy faktur w trasie lub na miejscu odbioru, wszelkie formalności załatwiamy przed wyruszeniem w trasę.
 11. Trasy i kierunki dostaw będą odświeżane na bieżącą, gdy znajdzie się dostateczna ilość klientów.
 12. W przypadku dowozu „pod drzwi” doliczamy opłatę w wysokości 40zł
 13. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem skrzynki mailowej.

Kontakt:
 
adres mailowy
sklep@gunszop.pl
telefon do gunszop 572 696 342
www.gunszop.pl
www.gunszop.pl
 
 
GunSzop.pl sklep militarny dla ludzi z pasją do broni palnej.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
szoping 20.04.2023